11A
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7:30- 8:15 Techninf Lk6-(N) AP G117-n
Techninf Lk5-(P) PA G117-p
J angiels Ć1-(N) DG A502-n
J angiels Ć1-(P) Gy A502-p
Wspomdec Lk1-(N) Kp A303-n
Wspomdec P1-(P) vd A303-p
Wspomdec W-(N) Kp A124-n
Wspomdec W-(P) vd A124-p
Matematyk Ć1-(N) Be A209-n
Matematyk Ć1-(P) Bd A209-p
2 8:15- 9:00 Techninf Lk6-(N) AP G117-n
Techninf Lk5-(P) PA G117-p
J angiels Ć1-(N) DG A502-n
J angiels Ć1-(P) Gy A502-p
Wspomdec Lk1-(N) Kp A303-n
Wspomdec P1-(P) vd A303-p
Wspomdec W-(N) Kp A124-n
Wspomdec W-(P) vd A124-p
Matematyk Ć1-(N) Be A209-n
Matematyk Ć1-(P) Bd A209-p
3 9:15-10:00   Materiało L8-(N) D216-n
Owłint W-(P) 4v A124-p
Wspomdec Lk2-(N) Kp A303-n
Wspomdec P2-(P) vd A303-p
Wspomdec Lk5-(N) Kp A303-n
Wspomdec P5-(P) vd A303-p
Matematyk Ć1-(N) Be A209-n
Matematyk Ć1-(P) Bd A209-p
4 10:00-10:45 WF (K+M) Ć1 W6 Basen1 Materiało L8-(N) D216-n
Owłint W-(P) 4v A124-p
Wspomdec Lk2-(N) Kp A303-n
Wspomdec P2-(P) vd A303-p
Wspomdec Lk5-(N) Kp A303-n
Wspomdec P5-(P) vd A303-p
Matematyka W-(N) Be G18-n
Matematyka W-(P) Bd G18-p
5 11:00-11:45 WF (K+M) Ć2 W7 Basen1 Wspomdec Lk3-(N) Kp A303-n
Wspomdec P3-(P) vd A303-p
J angiels Ć4-(N) DG A202-n
J angiels Ć4-(P) Gy A202-p
Wprodofiz W-(N) Wy A124-n
Materiało L7-(P) v3 D206-p
Matematyka W-(N) Be G18-n
Matematyka W-(P) Bd G18-p
6 11:45-12:30 WF (K+M) Ć3 W8 Basen1 Wspomdec Lk3-(N) Kp A303-n
Wspomdec P3-(P) vd A303-p
J angiels Ć4-(N) DG A202-n
J angiels Ć4-(P) Gy A202-p
Wprodofiz W-(N) Wy A124-n
Materiało L7-(P) v3 D206-p
Matematyka W-(N) Be G18-n
Matematyka W-(P) Bd G18-p
7 12:45-13:30 WF (K+M) Ć3 W8 Basen1 Wspomdec Lk4-(N) Kp A303-n
Wspomdec P4-(P) vd A303-p
  Wspomdec Lk6-(N) Kp A303-n
Wspomdec P6-(P) vd A303-p
Matematyk Ć2-(N) Be A531-n
Matematyk Ć2-(P) Bd A531-p
8 13:30-14:15   Wspomdec Lk4-(N) Kp A303-n
Wspomdec P4-(P) vd A303-p
  Wspomdec Lk6-(N) Kp A303-n
Wspomdec P6-(P) vd A303-p
Matematyk Ć2-(N) Be A531-n
Matematyk Ć2-(P) Bd A531-p
9 14:30-15:15 Techninf Lk1-(N1 Cg G118-n
Techninf Lk2-(P1 Cl G117-p
Psyisopr W-(N) IB G18-n
Psyisopr W-(P) BI G18-p
Matematyk Ć3-(N) Be J204-n
Matematyk Ć3-(P) Bd J204-p
Materiało L3-(N) Mz D208-n
Materiało L4-(P) v3 D208-p
Matematyk Ć2-(N) Be A531-n
Matematyk Ć2-(P) Bd A531-p
10 15:15-16:00 Techninf Lk1-(N1 Cg G118-n
Techninf Lk2-(P1 Cl G117-p
Psyisopr W-(N) IB G18-n
Psyisopr W-(P) BI G18-p
Matematyk Ć3-(N) Be J204-n
Matematyk Ć3-(P) Bd J204-p
Materiało L3-(N) Mz D208-n
Materiało L4-(P) v3 D208-p
Materiało L5-(N) Mz D208-n
Materiało L6-(P) v3 D208-p
11 16:15-17:00 Techninf Lk4-(N) AP G117-n
Techninf Lk3-(P) Cl G117-p
  Matematyk Ć3-(N) Be J204-n
Matematyk Ć3-(P) Bd J204-p
J angiels Ć3-(N) DG 139-n
J angiels Ć3-(P) Gy 139-p
Materiało L5-(N) Mz D208-n
Materiało L6-(P) v3 D208-p
12 17:00-17:45 Techninf Lk4-(N) AP G117-n
Techninf Lk3-(P) Cl G117-p
Materiało L1-(N) Mz D204-n
Materiało L2-(P) v3 D204-p
  J angiels Ć3-(N) DG 139-n
J angiels Ć3-(P) Gy 139-p
Owłint S1-(N) My C212-n
Owłint S2-(P) 4v C212-p
13 18:00-18:45 Podprin W-(N) D- A123-n
Techninfor W-(P) KD G18-p
Materiało L1-(N) Mz D204-n
Materiało L2-(P) v3 D204-p
Owłint S3-(N) My C212-n
Materiałoz W-(P) v3 A437-p
J angiels Ć2-(N) Łb A202-n
J angiels Ć2-(P) Łu A202-p
Owłint S1-(N) My C212-n
Owłint S2-(P) 4v C212-p
14 18:45-19:30 Podprin W-(N) D- A123-n
Techninfor W-(P) KD G18-p
  Owłint S3-(N) My C212-n
Materiałoz W-(P) v3 A437-p
J angiels Ć2-(N) Łb A202-n
J angiels Ć2-(P) Łu A202-p
 
15 19:45-20:30         Wspomdec P7-(N) Kp A303-n
Wspomdec Lk7-(P) vd A303-p
16 20:30-21:15         Wspomdec P7-(N) Kp A303-n
Wspomdec Lk7-(P) vd A303-p
Drukuj plan
wygenerowano 17.10.2018
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum